انگشتر و حلقه طلا

انواع مدل انگشتر و حلقه طلا + ۲ نکته مهم در زمان خرید

انگشتر و حلقه طلا را می‌توان یکی از انواع طلا و جواهر قیمتی که در طول تاریخ، به عنوان نماد ثروت، قدرت و از همه مهم‌تر عشق شناخته شده است نام برد. امروزه اما با توجه به نوسانات بازار طلا، بانوان از انگشتر طلا به عنوان یک سرمایه گذاری مطمئن استفاده می‌کنند. گالری طلا پارامد با داشتن طیفی گسترده از انواع حلقه طلا، حلقه ازدواج و … که در ادامه به معرفی آن می‌پردازیم، می‌تواند شما را در مسیر خرید انگشتر طلا همراهی کند.

انواع مدل های انگشتر طلا برای بانوان

امروزه با توجه به وجود شبکه‌های اجتماعی شاهد این هستیم که استایل ها به سرعت به روز می‌شوند و شما هم می‌توانید در صورت علاقه به دنیای مد و فشن می‌توانید به سراغ انگشتر طلا و حلقه جدید بروید. به طور خلاصه انگشتر و حلقه طلا زنانه به دو دسته حلقه طلا (انگشتر بدون نگین) و انگشتر طلا نگین دار تقسیم می‌شود. 

پرطرفدارترین مدل های انگشتر طلا نگین دار

از محبوب‌ترین انگشتر های نگین دار می‌توان به سه دسته کلی اشاره کرد

  • انگشتر تک نگین طلا زنانه
  • انگشتر زنانه با نگین سنگی
  • انگشترهای زنانه طلا دارای چندین نگین اتمی یا برلیان

پرطرفدارترین مدل های انگشتر طلا بدون نگین

  • از محبوب ترین انگشترهای بدون نگین زنانه هم می‌توان به دسته بندی زیر اشاره کرد.
  • انگشتری نامزدی یا نشان
  • حلقه طلا رینگ یا انگشتر تعهد
  • پشت حلقه‌ای

۲ نکته مهم در مورد خرید انگشتر و حلقه طلا

اولین نکته مهمی که باید در زمان خرید انگشتر طلا در نظر داشته باشید ست بودن رنگ و مدل آن با سایر طلا و جواهرات شما می‌باشد. با در نظر گرفتن این نکته و تهیه درست آن شما می‌توانید پس از مدتی برای خود، چیزی شبیه به یک نیم ست یا حتی ست طلا داشته باشید. نکته‌ی بعدی که باید در زمان خرید حلقه طلا به آن توجه داشته باشید رنگ پوست است. برای مثال افرادی که دارای رنگ پوست گرم هستند، طلای زرد بیشتر برایشان مناسب می‌باشد و افرادی که پوستشان دارای تناژ رنگی سرد می٬باشد، طلای سفید بیشتر به پوستشان می‌نشیند.

مزیت خرید انگشتر طلا از گالری طلا پارامد

امروزه به دلیل ازدحام فروشگاه های آنلاین طلا، انتخاب و خرید از گالری آنلاین طلا امری سخت و طولانی محسوب می‌شود. موردی که تمامی کاربران قبل از خرید طلا و جواهر به آن توجه می‌کنند قیمت آن است. حقیقت این است که امروزه با توجه به نوسانات شدید بازار نیاز است تا قیمت طلای موجود در گالری مورد نظر شما بروز باشد. گالری طلا پارامد در کنار داشتن محصولاتی کامل، در زمینه طلا و جواهر مانند انگشتر طلا، گردنبند طلا، دستبند طلا و… دارای بروزترین قیمت و همینطور تضمین اصل بودن کالا و ارسال رایگان می‌باشد.

سوالات متداول

قیمت انگشتر و حلقه طلا به چه عواملی بستگی دارد؟

نوسانات بازار و قیمت روز، اجرت ساخت و وزن طلا از مهم‌ترین عوامل تعین کننده قیمت انگشتر طلا می‌باشد.

انگشتر و حلقه طلا خریداری شده از پارامد پس از چند روز ارسال می‌گردد؟

حلقه طلا خریداری شده از پارامد، به سرعت پس از مرحله واریز وارد بخش پذیرش شده و ارسال می‌گردد.